Rakennus A & J Laakeristo Oy palvelee Eurajoelta Satakuntaan ja Varsinais-Suomeen

Ota yhteyttä!

Henkilöstö

Arto Laakeristo
Työpäällikkö
  010 322 9341 

  040 738 9800
  arto.laakeristo@ajlaakeristo.fi

Jarkko Laakeristo
Työpäällikkö / tarjouslaskenta

 010 322 9340 
  040 588 5018 

  jarkko.laakeristo@ajlaakeristo.fi

Timi Annala
Hankinta / tarjouslaskenta

 010 322 9342
  050 526 6618 

  timi.annala@ajlaakeristo.fi

Mia Soini

Taloushallinto

  010 322 9345
  050 549 7711 

  mia.soini@ajlaakeristo.fi

Samuli Setälä
Työnjohtaja

 010 322 9343
  050 322 8215

 samuli.setala@ajlaakeristo.fi

Tomi Setälä

Työnjohtaja

040 531 7760
tomi.setala@ajlaakeristo.fi

Jonne Nahkuri
Työnjohtaja

  010 322 9344
  050 322 8416

  jonne.nahkuri@ajlaakeristo.fi

Tarjouspyynnöt
Tarjouspyynnöt osoitteeseen   

rakennus@ajlaakeristo.fi

Laskutus

Verkkolaskut


Rakennus A & J Laakeristo Oy, 2168679-3

Verkkolaskuosoite: 003721686793

Operaattori: Maventa (003721291126)

Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun

Sähköpostilaskun osoite: 21686793@scan.netvisor.fi

Laskujen vastaanotto postitse skannauspalveluun

Rakennus A & J Laakeristo Oy

21686793

PL 100

80020 Kollektor Scan

Yhteystiedot

Toimisto/varasto    

  Konekuja 2

27100 Eurajoki

 

  040 588 5018

  rakennus@ajlaakeristo.fi

Ota yhteyttä!

* Pakolliset kentät

Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota.