Rakennus A & J Laakeristo Oy palvelee Eurajoelta Satakuntaan ja Varsinais-Suomeen

Ota yhteyttä!

Henkilöstö

Arto Laakeristo
Työpäällikkö
  010 322 9341 

  040 738 9800
  arto.laakeristo@ajlaakeristo.fi

Jarkko Laakeristo
Työpäällikkö / tarjouslaskenta

 010 322 9340 
  040 588 5018 

  jarkko.laakeristo@ajlaakeristo.fi

Timi Annala
Hankinta / tarjouslaskenta
  050 526 6618 

  timi.annala@ajlaakeristo.fi

Mia Soini

Taloushallinto
  050 549 7711 

  mia.soini@ajlaakeristo.fi

Timo Laakeristo
Hankinnat / tarjouslaskenta

 010 322 9342 
  0400 590 711 

  timo.laakeristo@ajlaakeristo.fi

Erik Eränummi

Työnjohtaja

050 443 0774 
erik.eranummi@ajlaakeristo.fi

Petri Kirra
Työnjohtaja
  050 322 8416

  petri.kirra@ajlaakeristo.fi

Tarjouspyynnöt
Tarjouspyynnöt osoitteeseen   

rakennus@ajlaakeristo.fi

Laskutus

Verkkolaskut


Rakennus A & J Laakeristo Oy, 2168679-3

Verkkolaskuosoite: 003721686793

Operaattori: Maventa (003721291126)

Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun

Sähköpostilaskun osoite: 21686793@scan.netvisor.fi

Laskujen vastaanotto postitse skannauspalveluun

Rakennus A & J Laakeristo Oy

21686793

PL 100

80020 Kollektor Scan

Yhteystiedot

Toimisto/varasto    

  Konekuja 2

27100 Eurajoki

 

  040 588 5018

  rakennus@ajlaakeristo.fi

Ota yhteyttä!

* Pakolliset kentät

Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota.

Sähköpostitse
Tekstiviestitse

Jotta sivuston käyttö olisi sinulle sujuvaa ja mainokset kiinnostavia, käytämme kumppaniemme kanssa sivustolla evästeitä. Jos et hyväksy evästeitä, muuta selaimesi asetuksia. Lisätietoja. Hyväksyn evästeiden käytön jatkamalla sivuston käyttöä.